video lekce

Zde najdete galerii lekcí, které pro vás stále točíme a budeme je průběžně doplňovat. Pro přístup k jedné video lekci je potřeba uhradit částku 110 Kč na číslo účtu studia YoGaia - 2901132093/2010. Pro přístup k celé galerii videí, která se bude postupně rozšiřovat, je potřeba uhradit částku 540 Kč na stejné číslo účtu. Nezapomeňte do poznámky k platbě uvést o jakou lekci máte zájem a kontakt - telefon nebo e-mail, na který Vám můžeme zaslat heslo, které je nutné zadat pro přehrání lekce. Pokud si přejete lekci uhradit z kreditu v rezervačním systému, napište nám prosím e-mail na studioyogaia@gmail.com. 

Celý tento video projekt vzniká proto, abychom studio udrželi při životě a protože věříme, že společně to zvládneme. Z hloubi duše děkujeme, že nám pomáháte.

Malé technické upozornění: Ve video lekcích vložených do 31.10 můžete zaznamenat sníženou kvalitu zvuku a okolní ruch z ulice, je to proto, že jsme dosud neměli kvalitní mikrofon, který začneme používat od dalšího týdne. Přesto je dle nás kvalita dostačující. Děkujeme za pochopení. 

Power jóga s Katkou 

Pilates s Hankou

Hatha jóga s Katkou Stasikovou

Power jóga s Evou

Hatha jóga s Katkou Trvajovou

Vinyása jóga s Monikou

Yin jóga s Monikou

YoGaia spolu - celá galerie videí

Takto uvidíte nabídku lekcí v případě, že si zakoupíte přístup do celé galerie. Ta se bude postupně rozšiřovat.

Power jóga s Katkou II.

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

© 2018 YoGaia