top of page

masáže

Říká se, že jóga je vlastně masáž sebe sama, kdy pečujete o své tělo a uzdravujete jej tak, jako by vás zrovna někdo masíroval. Na druhou stranu masáž je skvělá pro ty, kdo chtějí, aby je na chvíli někdo hýčkal a aby se na chvíli mohli uzdravovat a pečovat o sebe pasivně, za pomoci maséra.

Masáž je sdílením doteku mezi masérem a masírovaným, je to léčivý proces, během kterého naše tělo produkuje hormony štěstí a na konci bychom měli mít podobné pocity jako po lekci jógy – měli bychom být odpočatí, harmonizovaní a naše tělo (svaly, kosti, orgány) i mysl by měly být uvolněné a zbavené největších blokád, zatuhlin a vůbec všeho, co si způsobujeme v každodenním životě. Je to stejné jako u jógy.

Není možné za jednu lekci/masáž dosáhnout stoprocentního uzdravení, ale pravidelnost a vytrvalost vás postupně může dovést až k úplnému uzdravení.

Existuje spousta druhů masáží a každá používá jiné prostředky, jak uzdravení docílit. Nejlepší je vyzkoušet si, která masáž je právě pro vás ta nejlepší.

Na masáže, prosím, přicházejte včas.

Masáže probíhají převážně ve spodním prádle, přicházejte, prosím, čistí.

Pokud z nějakého důvodu (např. náhlé onemocnění) na masář přijít nemůžete, dejte nám, prosím, vědět alespoň 24 hodin předem.

Nelekněte se, obzvlášť na první masáži vás čeká krátký dotazník týkající se vašeho zdravotního stavu. Veškeré informace vnímáme jako citlivé a můžete si být jisti osobním přístupem.

Momentálně není k dispozici žádná rezervace
Momentálně není k dispozici žádná rezervace

Díky, zpráva byla odeslána

bottom of page