top of page

pá 29. 11.

|

YoGaia

Ženský kruh s Lucií Harnošovou na téma - potěšení a sebeláska

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Ženský kruh s Lucií Harnošovou na téma - potěšení a sebeláska
Ženský kruh s Lucií Harnošovou na téma - potěšení a sebeláska

Čas a místo

29. 11. 2019 17:00 – 20:00

YoGaia, Hlavní tř. 260/1, Město, 736 01 Havířov, Česko

O události

Kruh žen otevřený všem ženám, které:

láká téma potěšení a sebelásky prozkoumat více do hloubky

chtějí zkusit jaké  to je být součástí ženského kruhu 

chtějí přijít načerpat síly a inspiraci z místa, kdejsi přijímaná taková jaká jsi právě teď pravidelně kruhy navštěvují a dopřejí si další plynoucí úžasné setkání

Budeme mít prostor sdílet, vzájemně se inspirovat a kromě tématu Sebelásky, budeme mít možnost načerpat sílu ženského kruhu, která podpoří energii jedinečnosti každé z nás.  Doporučujeme pohodlné oblečení a drobnost na náš společný oltář, kterou na něj vložíte a při odchodu si ji zase vezmete /kytičku, šperk, kamínek, sošku apod/.

 Lucie Harnošová o sobě říká:  Jsem vděčná maminka dvou dospívajících dcer a spokojená manželka a partnerka. Ráda objevuji nová témata, zkoumám, zkouším a hraji si. Inspiruje mě dětská spontánnost a otevřenost. Miluji dobrodružství, svobodu, dobrou kávu, saunování, kytovce a léčivé ženské sdílení. Jsem tvůrkyní projektu Alchymie ženy, pořádám pobyty pro mámy a dcery, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život. 

Více o ní se dočtete zde:

https://alchymiezeny.cz

Cena setkání: 300 Kč

Nutná rezervace zde a její potvrzení zaplacením zálohy 100 Kč (vratná do 29.10., poté se dá převést na někoho jiného) načíslo účtu studia YoGaia  2901132093/2010 a do poznámky uveďte "Kruh s Lucií Harnošovou_JMÉNO". Zbytek částky se doplácí v hotovosti na místě v den konání akce. 

Sdílet událost

bottom of page