top of page

ne 02. 6.

|

Studio YoGaia

Ženské plynutí - Napojení na přírodu s Lenkou Holešovou

Ženské plynutí - přijímající, podporující, laskavé, nehodnotící, bezpečné. Prostor, kde můžeš být pravdivá. Série tří uzavřených setkání.

Ženské plynutí - Napojení na přírodu s Lenkou Holešovou
Ženské plynutí - Napojení na přírodu s Lenkou Holešovou

Čas a místo

02. 6. 2024 9:30

Studio YoGaia, Na Nábřeží 1459/8A, Město, 736 01 Havířov-Havířov 1, Česko

O události

V neděli 5.5.2024 u nás proběhlo první ženské plynutí s Lenkou Holešovou a my máme srdečnou radost, že Vás toto setkání oslovilo a obohatilo.

Rádi bychom tedy oznámili další termíny, nyní již uzavřenou sérii tří setkání, na kterou se můžete přihlásit už teď. Tématem plynutí je napojení na přírodu. Ženy, přijměte naše pozvání do bezpečného prostoru, kde k sobě přistupujeme s pochopením, laskavostí a podporou. Více viz pozvání od Lenky:

💦Přijď zažít sílu a magií přírody, propojení se stromy, s matkou Zemí, se vzduchem, se živly.

🗝Pojď se otevřít všem radostem, veškerému životu v tobě.

🌳Přijď procítit jaké to je, být součástí toho všeho života, který je kolem nás.

Zvu Tě do propojení se stromy, větrem deštěm, Zemí. Pojď procítit, že i Ty jsi součástí něčeho mnohem většího, co nelze dát do slov. Protože to lze jen procítit celým svým tělem, celým svým srdcem.

💕Srdečně tě zvu na Ženské plynutí, kde tě provedu vizualizacemi v napojení na nádhernou přírodu, spojíš se se svým průvodcem, zatančíš si v naprosté lehkosti, vedená svým nitrem a svou intuicí a otevřeš se své síle a zároveň své jemnosti.

Kdy proběhne uzavřené setkání?

Proběhne ve třech termínech, vždy v neděli

2.6., 23.6. a 14.7. od 9:30 do 12:30 hodin ve Studiu YoGaia. Jedná se o uzavřené setkání, lze se tedy přihlásit pouze na všechny tři termíny, nikoliv na jeden.

Jak a kde se mohu přihlásit?

Udělejte si rezervaci v našem rezervačním systému https://yogaia.inrs.cz/rs/id/4783/zensky-kruh a zašlete nám platbu 1 500,- Kč na bankovní účet 2802767763/2010, do poznámky, prosíme, uveďte Vaše jméno, příjmení a “ženské plynutí-napojení na přírodu”.

Potřebujete-li více informací, neváhejte navštívit web od Lenky https://www.laskyhodna.cz/zenske-plynuti/, kde se dozvíte více.

Děkujeme za projevenou důvěru a už teď se na Vás moc těšíme🌸 Jsme rádi, že jste tomuto otevření stejně, jako my.

Sdílet událost

bottom of page