top of page

ne 14. 4.

|

YoGaia

WORKSHOP: Proč využívat aromaterapii (nejen) k jógové praxi

Přijď se dozvědět základní informace o aromaterapii, jak ji využít během jógové praxe a namíchat si vlastní pleťový olej

Workshop je naplněn
Podívat se na jiné akce
WORKSHOP: Proč využívat aromaterapii (nejen) k jógové praxi
WORKSHOP: Proč využívat aromaterapii (nejen) k jógové praxi

Čas a místo

14. 4. 2019 17:00 – 20:00

YoGaia, Hlavní tř. 260/1, Město, 736 01 Havířov, Czechia

O události

Společně v kruhu se seznámíme s pojmem aromaterapie. Co to je, jak nám může pomoci a proč se v poslední době často skloňuje i v souvislosti s jógou.

Workshop nenahrazuje odborné aromaterapeutické školení, nejsem bohužel certifikovaná aromaterapeutka, "pouze" jogínka a masérka, která se už několik let věnuje aromaterapii a bylinkám, ať už samostudiem, získáváním zkušeností od zkušených učitelů, aromaterapeutů, bylinkářů, z různých kurzů. Poprvé jsem se zamilovala do aromaterapie na školení firmy Nobilis Tilia před pěti lety a od té doby ji využívám v podstatě denně, když ne doma, tak na masážích. Workshop slouží k předání základních informací a ke společnému tvoření v kruhu, během kterého si namícháte olej podle vlastních preferencí a potřeb. Kromě oleje si odnesete i brožuru s popisem éterických olejů, jejich účinků a možných kontraindikací.

Workshop povede Monika Žídková

Cena workshopu: 350 Kč

Platba na účet studia YoGaia: 2901132093/2010, do poznámky pro příjemce uveďte jméno, příjmení a název akce. Rezervace je platná po přijetí zálohy.

Sdílet událost

bottom of page