top of page

so 22. 6.

|

Studio YoGaia

workshop HORNÍ KONČETINA s Kačkou Polomskou

Trápí Vás karpální tunely, zamrzlé rameno nebo tenisový loket?

workshop HORNÍ KONČETINA s Kačkou Polomskou
workshop HORNÍ KONČETINA s Kačkou Polomskou

Čas a místo

22. 6. 2024 9:00 – 11:30

Studio YoGaia, Na Nábřeží 1459/8A, Město, 736 01 Havířov-Havířov 1, Česko

O události

WORKSHOP HORNÍ KONČETINA

Na tomto workshopu si prakticky ukážeme, jak si pomoct například při karpálních tunelech, zamrzlém rameni, tenisovém či golfovém lokti a dokonce i pokud trpíte tenzí v oblasti krku.

Dále tento workshop bude přínosný pro všechny, kteří své paže či ruce používají víc, než je běžné. Maséři, fitnessáci, kosmetičky, řidiči, kancelářští pracovníci, číšníci nebo třeba malíři a truhláři.

Po tomto workshopu můžete vnímat úlevu a lehkost v oblasti paží, uvolníte svá ramena, krk a z části také váš hrudník. Ukážeme si proč jsou naše paže také vázány k bolestem v oblasti krku a krční páteře a také proč a jak vznikají výše uvedené problémy.

Díky konceptu ZOGA MOVEMENT lépe poznáte své tělo a dodáte mu větší pohyblivost, rozsah. Zvýšíte také povědomí o svém těle, budete jej schopni lépe ovládat a pracovat s ním při jakékoli činnosti.

ZOGA MOVEMENT je terapeutický pohybový koncept pro úplně každého, komu není jedno v jak fungujícím těle žije.

Součástí workshopu budou také skripta v pdf podobě. Proto si s sebou vezměte prosím počítač nebo telefon, kde je budete moci otevřít.

Moc se na vás a společný čas strávený pohybem těším. Kačka

Cena: 600,- 

Délka trvání: 150 minut  

Storno podmínky: 7 dní před 50% z ceny, 3 dny před 100% z ceny

Rezervace je platná až po rezervování místa v rezervačním systému https://yogaia.inrs.cz/rs/id/4988/workshop a zaplacení workshopu.

Sdílet událost

bottom of page