top of page

ne 10. 2.

|

YoGaia

WORKSHOP Emoční jóga

Cesta k emoční vyrovnanosti, klidné mysli a pružnému tělu pomocí jógové praxe

Workshop je naplněn
Podívat se na jiné akce
WORKSHOP Emoční jóga
WORKSHOP Emoční jóga

Čas a místo

10. 2. 2019 13:00 – 16:30

YoGaia, Hlavní tř. 260/1, Město, 736 01 Havířov, Czechia

O události

Pro člověka je přirozený stav klidu a radosti. Náš klid je ale často narušován nejrůznějšími vlivy. Původce nerovnováhy nebývají ani tak vnější události, ale názorový postoj nebo vnitřní emoční konflikt. Přitom kvalita mysli a emočního prožívání určují kvalitu našeho života. Obojí dokážeme pozitivně ovlivnit pomocí jógových technik. Díky tomu můžeme dosáhnout vnitřní rovnováhy, spokojenosti a radosti.

Prvním krokem na cestě k ozdravení je přijmout zodpovědnost za stav své mysli a emočního prožívání. Jóga je v tomto ohledu praktický systém, který učí, jak přistupovat k tělu a mysli, uzdravit je a integrovat. Naučme se zklidnit, když jsme rozrušení, nebo povzbudit, pokud jsme skleslí.

Na workshopu se seznámíte s vybranými ásanami, jógovými sestavami, dechovými cvičeními a relaxacemi, které vedou k emoční vyrovnanosti – díky ní jsme více tolerantní, máme lepší fyzické zdraví i fungující vztahy. Cílem workshopu je jeho účastníkům pomoci dosáhnout souladu sami se sebou, se svým nitrem i s okolním světem a tím pádem nastolit harmonii a rovnováhu ve svém životě.

Workshopem vás provede Pavol Hudran, který o sobě říká:

Emoce. Na cestách, v ašrámech, uvnitř sebe. Jejich rozmanitost, hloubka, intenzita, mírnost a laskavost mě nepřestane fascinovat. Dokážou mě povznést nad každodennost ale i srazit k zemi, k větší pokoře. Nic jim nevyčítám ani je neoslavuju, jejich pulzace mi říká, že žiju. Dřív jsem se pouštěl do dobrodružství na cestách v Jižní Americe, Africe i Asii – čím víc jsem se zakousl do reality, tím víc jsem cítil, že jsem spojený s tepem života. Pak jsem začal pracovat, chtěl jsem si udržet ten pocit dobrodružství, a tak jsem začal podnikat s kamarády, a každý úspěch i neúspěch jsem intenzivně cítil. Další životní události mě přiměly zažívat podobná dobrodružství jako kdysi na cestách, tentokrát ale uvnitř sebe. Pochopil jsem mechanismus myšlenek a emocí. Jak je důležité se s nimi umět v pravý čas spojit a jindy naopak nechat projít kolem sebe. Metodou, jak s nimi pracovat, je pro mě hatha jóga, které se věnuju od roku 2002. Začínal jsem systémem Jóga v denním životě, pak pokračoval lektorskými kurzy u České akademie jógy (III. a II.) a kromě jiného navšívil různé ašrámy v Česku i Indii.

Workshop je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé.

CENA: 490 Kč

Rezervace nabývá platnosti při zaplacení zálohy 250 Kč na bankovní účet studia YoGaia č. 2901132093/2010 (do poznámky EMOČNÍ JÓGA_příjmení). Zbytek ceny doplatíte osobně v den workshopu. Samozřejmě můžete zaplatit workshop v plné výši.

Pokud se hlásíte později než 2 dny před konáním workshopu, zálohu neplaťte. Jen se přihlašte, abyste si zajistili místo. Za workshop zaplatítev den konání ve studiu.

Sdílet událost

bottom of page