top of page

so 26. 11.

|

Havířov

Workshop: ČAKRA JÓGA® s Lucií Dušánkovou

Čakra jóga (R) je propletena mnoha vrstvami tantry, provázána ha-tha jógovou praxí, směřována k sebepoznání, navázání niterného kontaktu se sebou.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Workshop: ČAKRA JÓGA® s Lucií Dušánkovou
Workshop: ČAKRA JÓGA® s Lucií Dušánkovou

Čas a místo

26. 11. 2022 9:00 – 12:00

Havířov, Na Nábřeží 1459/8A, Město, 736 01 Havířov, Česko

O události

Čakra jóga (R) je propletena mnoha vrstvami tantry, provázána ha-tha jógovou praxí, směřována k sebepoznání, navázání niterného kontaktu se sebou, podmíněností a potenciálem, přesahováním rámce poznaného směrem k neprobádanému.

Praxe jógy při které si je možné individuálně zprocesovat svá stínová témata, povolit uzdu fantazii a zahodit brnění, odložit skafandr a zatuhlá místa pohybem do jemnějšího jádra - sebe esence.

Vztah mezi energiemi v jednotlivých čakrách - detailem a celkem - je především příležitost potkat se v dynamice čakra jógy s kvalitami sebe sama a stíny, které nás omezují v růstu. Sedm okruhů, které nazýváme Múládhára, Svádhišthána, Manipúra, Anáhata, Višuddhi, Ágja, Sahasrára jsou "křižovatkami". Budeme - li si naslouchat, mnohé přeneseme do běžného bytí.

V praxi zapojuji výklad o čakrách, karty, očistu šalvějí, buben a olejíčky pro léčivé doteky, prostor pro sdílení.

Na zapisování afirmací, nebo poznámek si prosím vezměte tužku a papír. 

Těším se. 

Lucie

Přihlášení je možné nejpozději do 20.11 kvůli dojezdu lektorky z Čech. Do tohoto data je také možné vrátit vstupné, jinak je po tomto datu možné jej převést na jinou osobu.

Cena workshopu: 790 Kč Přihlásit se můžete přes rezervační systém studia na stránkách www.yogaia.cz

Sdílet událost

bottom of page