top of page

so 13. 7.

|

Studio YoGaia

workshop BEDRA A SI SKLOUBENÍ s Kačkou Polomskou

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
workshop BEDRA A SI SKLOUBENÍ s Kačkou Polomskou
workshop BEDRA A SI SKLOUBENÍ s Kačkou Polomskou

Čas a místo

13. 7. 2024 9:00 – 11:30

Studio YoGaia, Na Nábřeží 1459/8A, Město, 736 01 Havířov-Havířov 1, Česko

O události

Bedra a SI skloubení

Hodně sedíte a bolí vás spodní záda? Nebo rádi chodíte a chcete, aby se vám chodilo, či běhalo ještě pohodlněji a lehčeji? Na tomto workshopu se podíváme na problémy bolestí spodních zad a na některé pohledy na to, odkud pramení.

Na WS si ukážeme pohyby, které nám uvolní kyčle a hrudník, jejichž správná funkce je pro spodní záda klíčová. Povíme si proč a jak na to. Dále se zaměříme na speciální cviky na oblast SIček.

Ukážeme si také varianty na židli, které můžete ihned aplikovat ve vašem sedavém zaměstnání. Výsledkem budou volné kyčle a pánev jako v bavlnce a větší lehkost při chůzi.

A co je vlastně ZOGA MOVEMENT?

CO UMÍ ZOGA MOVEMENT?  1. Zoga zlepšuje držení těla a jeho postavení v gravitaci. Díky tomu je každý pohyb který děláme méně energeticky náročný a je mnohem příjemnější a jednodušší. Zoga tedy šetří naši energii při jakémkoli pohybu.  2. Snižuje námahu ve stoji i při pohybu. Díky vyvážení těla v gravitaci každá činnost bude mnohem jednodušší a přirozenější.

3. Snižuje napětí v těle. Prodlužuje tělo, končetiny a díky tomu nejsme stažení a ztuhlí, ale využíváme jeho celý potenciál.  4. Úleva od bolesti díky lepšímu rozložení energie, kterou naše tělo přijímá při každém pohybu.

5. Zvýšení rozsahu pohybu a lepší ovládání svého těla.

6. Zlepšení imunity a regenerace těla. Dostaneme pohyb do míst, kde byl doposud omezený a nebo nebyl vůbec. Díky prokrvení těchto míst, který máme každý z nás, bude tělo lépe odvádět toxiny a snižujeme tím riziko zánětů a nemocí.

sobota 13.7.2024 9:00 - 11:30

Cena: 600,-

STORNO: týden před workshopem 50% z ceny, 3 dny před WS 100% z ceny. Prosím berte tuto skutečnost na vědomí. Součástí WS jsou skripta e-podobě. Vezměte si s sebou tedy prosím telefon, nebo tablet či počítač, pro nahlížení v případě potřeby.

Sdílet událost

bottom of page