top of page

so 06. 11.

|

Havířov

Ucti své kořeny a najdi svůj střed - Pánevní dno, střed těla a diastáza

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Ucti své kořeny a najdi svůj střed - Pánevní dno, střed těla a diastáza
Ucti své kořeny a najdi svůj střed - Pánevní dno, střed těla a diastáza

Čas a místo

06. 11. 2021 14:00 – 18:00

Havířov, Na Nábřeží 1459/8A, Město, 736 01 Havířov, Česko

O události

Své pánevní dno máme, stejně jako svůj dech, stále s sebou. Vychází z něj kořeny našeho bytí. Přesto na něj tak často zapomínáme, vzpomeneme si až když se připomene skrze zdravotní obtíže. Máme pro Vás dobrou zprávu. Těmto obtížím se dá předejít a nastalý nežádoucí stav se dá správnou prací do velké míry napravit. A tak než uvěříte, že se nedá nic dělat, přijďte. Naše tělo je mocné. Nejen Vaše celé bytí a prožívání, ale i Váš stoj na rukou, na hlavě, nebo Váš bojovník či pozice stromu se změní, stanete se zakotvenějšími, přesto lehčími. Usadíte se ve svém středu, znovu naleznete sebedůvěru a zvýšíte svou odolnost proti vlivům z okolí. Představme si, že naše životní energie neodchází z těla ven, ale můžeme ji využít pro správně fungující metabolismus, správnou funkci našich žláz, pohlavních orgánů, odstranit apatii, letargii, depresi, odstranit inkontinenci, zahojit rozestup břišních svalů, ulevit přetíženým bedrům, posílit přes pánevní dno naše zuby a kosti, zlepšit sexuální prožitek, uzdravit rozbolavělé tělo po porodu a mnoho dalšího. Můžeme odemknout skryté zdroje energie a zcela tak proměnit náš život a taktéž jógovou praxi. Získat větší sebedůvěru, jistotu, důvěru v život, najít centrum své životní energie. Pro změnu pracovat se svou jinovou energií a objevit v sobě jemnost, laskavost a péči. Workshop bude kombinací teorie a praxe - citlivé práce s tělem.

Program:

- Jógová praxe. Mula Bandha.

- Pánevní dno a střed těla (teorie). Rovina fyzická, emocionální, energetická, mentální a spirituální.

- Pánevní dno a střed těla (praxe). Harmonizace pánevního dna. Diastáza břišního svalu – prevence a náprava (praktické cviky).

Vhodné jako prevence. Vhodné po porodu (po šestinedělí).

Kontraindikace: pooperační stavy, nezhojené či bolavé rány a jizvy v břišní oblasti, akutní problémy v břišní oblasti, aktuální bakteriální či virová infekce, těhotenství, šestinedělí, panická ataka, schizofrenie, mentální poruchy, extrémní hypo/hypertenze, hraniční poruchy, epilepsie. Prosím vezměte si s sebou i teplejší oblečení (např. mikinu, dlouhé kalhoty na cvičení), případně ponožky.

Lektorka: Petra Plutnarová

Petra se věnuje jógové terapii, vinyjása józe, jin józe, meditaci a vede specializované workshopy v oblasti pánevního dna, zdravé páteře, obrácených pozic, prevence a terapie stresu a traumatu, meditace a další. Za jógou jezdí po světě, studovala v ášramech v Indii, na Bali i na Srí Lance. Je i terapeutkou reiki. Je vášnivou tanečnicí a cestovatelkou. Více na www.yoguimuse.com.

Cena a platba: 690 Kč

Po registraci zde na stránkách je potřeba uhradit vstupné ve výši 690 Kč na číslo účtu studia YoGaia: 2901132093/2010, do poznámky prosím uveďte zprávu ve tvaru Panevni dno_Jméno a příjmení. Vstupné je vratné do 20.10., po tomto datu jde pouze převést na jinou osobu. V případě uzavření studia kvůli epidemiologické situaci vracíme vstupné v plné výši.

Sdílet událost

bottom of page