top of page

so 21. 9.

|

YoGaia

Tajemství a Tajnosti Pánevního dna 1

Kurz Pánevního dna s certifikovanou lektorkou Petrou Pavelkovou

Registrace je ukončena
Podívat se na jiné události
Tajemství a Tajnosti Pánevního dna 1
Tajemství a Tajnosti Pánevního dna 1

Čas a místo

21. 9. 2019 10:00 – 15:00

YoGaia, Hlavní tř. 260/1, Město, 736 01 Havířov, Czechia

O události

Vážená ženo,

existují cvičení, která nejsou vidět a přesto přinášejí ženě konkrétní a hmatatelné změny… Změny nálad, pocitů v těle, zlepšení zdravotního stavu, úlevu při bolesti zad, zlepšení celkové pohody... :).

a jsou řešením i léčením potíží při menstruaci, podporou pro svobodnou menstruaci. Při inkontinenci, podporou pro klidnou menopauzu. Při neplodnosti, podporou pro bezproblémovou plodnost. Pečují o traumata před porodem, při porodu i po porodu… Při prožitku potratu… Při dalších gynekologických potížích. Jsou podporou uspokojení při milování. Podporou celkové sebehodnoty, spokojenosti a krásy ženy. :) Pečují o další ženská témata a hloubky… :).

Pozývám Tě tedy na základní kurz cvičení Pánevního dna, kde se naučíš: jak citlivě vnímat sebe samotnou... Jak si lépe porozumět. Jak jemně  přistupovat  ke svému tělu, jak porozumět jeho signálům. Jak používat cvičení v každodenních činnostech s lehkostí a s minimem času... Jak pečovat o sebe, o své sebevědomí, o svou krásu, sílu i spokojenost… :)

s Petrou Pavelkovou, lektorkou a průvodkyní ženským intimním zdravím, krásou a přirozeností… ve studiu YOGaia, ve dnech 21.9.2019 a a 6.10.2019, od 10.-15.00h za příspěvek 1.900,- Kč. Kurz je rozdělen na dvě setkání a příspěvek je počítán za obě setkání. Pro rezervaci místa, je potřebné uhradit zálohu ve výši 1.000 Kč. Děkuji Vám.

Bližší informace, přihlášení, rezervace (nutné) na melissa7lu@gmail.com. Děkuji Vám. Bližší informace o metodě cvičení na www.skolapanevnihodna.cz.

Těším se s Vámi na shledanou, v úctě, Petra. @-´--

Dále je pro Vás připraven druhý základní kurz: Tajemství a Tajnosti Pánevního dna2, v datech 26.10 a 2.12.2019, od 10.-15.00h. A kurzy prohlubující: Pánevní dno a Dech a Pánevní dno a Emoce. 

Sdílet událost

bottom of page