top of page

út 27. 8.

|

YoGaia

Stres a trauma jako potenciál transformace (1)

Celodenní kurz s Petrou Plutnarovou

Registrace je hotová
Zobrazit další události

Čas a místo

27. 8. 2019 10:00 – 14:00

YoGaia, Hlavní třída 1, Město, Havířov, Czechia

O události

Spojení těla a duše je fascinující. Naše tělo reaguje na vše, co prožíváme. Všechny zážitky, prožitky a zkušenosti se ukládají do našich tkání v těle. Z toho pohledu je důležité, jaký si neseme životní příběh, jakým situacím se vystavujeme, jaká je odolnost naší nervové soustavy, a čím se obklopujeme, jaké myšlenky si umožňujeme.

Naše emoce a prožitky se ukládají tak hluboko, že naše mysl o nich často nemá ponětí a tak zcela je uvolnit přes mysl není možné. Nahromaděné napětí je ale možné uvolnit skrze hlubokou a niternou praxi práci s tělem.

Otevřeme si cestu k jemné práci s tkáněmi, které skrze jemnou síť propojují celé naše tělo a jsou tak přímým poslem našich instinktivních reakcí. Skrze ně se naučíme zpětně ovlivňovat nervovou soustavou a nahromaděné napětí uvolnit. Upřeme svou pozornost na práci s hluboko uloženým svalem duše, psoasem, který velmi citlivě reaguje na jakékoli signály ohrožení či uvolnění.

Program:

Prevence a odbourávání stresu a napětí

Trauma senzitivní jóga

Teorie traumatu

Somatická práce s tělem, aneb jak se náročné životní situace mohou stát nástrojem ke změně úhlu pohledu

Program proběhne ve dvou blocích:

9:00 – 12:00

13:30 – 16:30

Lektorka: Petra Plutnarová

Petra se věnuje jógové terapii, vinjása józe, jin józe, meditaci, somatické práci s tělem a traumatem, a vede specializované workshopy v oblasti pánevního dna, zdravé páteře, obrácených pozic, meditace a další. Za jógou jezdí po světě, studovala v ášramech v Indii, na Bali i na Srí Lance. Je i terapeutkou reiki. Je vášnivou tanečnicí a cestovatelkou. Více o ní se dočtete na www.yoguimuse.com.

Přihlášení a platba

Zvýhodněná cena do 9.9. za kurz je 950 Kč, po 9.9. je cena kurzu 1150 Kč. Rezervace je platná až po přijetí zálohy (ale je možné uhradit rovnou i celý kurz) ve výši 350 Kč na číslo účtu studia 2901132093/2010. Podle dne, kdy se platba připíše na náš účet, se počítá částka, kterou za kurz zaplatíte (aby platila nižší cena, je nutné aby se platba připsala nejpozději 9.9.) Do zprávy pro příjemce prosím uveďte vaše jméno a název kurzu. Záloha je vratná do 9.10.2019, poté lze pouze převést na jinou osobu, v případě neúčasti vám propadá. V případě úhrady celého kurzovného a stornování rezervace vracíme do 9.10. celou částku, po tomto datu vracíme rozdíl mezi cenou kurzu a zálohou.

Sdílet událost

bottom of page