top of page

so 09. 11.

|

YoGaia

Stres a trauma jako potenciál transformace

Celodenní kurz s Petrou Plutnarovou

Registrace je hotová
Zobrazit další události
Stres a trauma jako potenciál transformace
Stres a trauma jako potenciál transformace

Čas a místo

09. 11. 2019 9:00 – 16:30

YoGaia, Hlavní třída 1, Město, Havířov, Czechia

O události

Spojení těla a duše je fascinující. Naše tělo reaguje na vše, co prožíváme. Všechny zážitky, prožitky a zkušenosti se ukládají do našich tkání v těle. Z toho pohledu je důležité, jaký si neseme životní příběh, jakým situacím se vystavujeme, jaká je odolnost naší nervové soustavy, a čím se obklopujeme, jaké myšlenky si umožňujeme.

Naše emoce a prožitky se ukládají tak hluboko, že naše mysl o nich často nemá ponětí a tak zcela je uvolnit přes mysl není možné. Nahromaděné napětí je ale možné uvolnit skrze hlubokou a niternou praxi práci s tělem. 

Otevřeme si cestu k jemné práci s tkáněmi, které skrze jemnou síť propojují celé naše tělo a jsou tak přímým poslem našich instinktivních reakcí. Skrze ně se naučíme zpětně ovlivňovat nervovou soustavou a nahromaděné napětí uvolnit. Upřeme svou pozornost na práci s hluboko uloženým svalem duše, psoasem, který velmi citlivě reaguje na jakékoli signály ohrožení či uvolnění. 

Program:

Prevence a odbourávání stresu a napětí

Trauma senzitivní jóga

Teorie traumatu

Somatická práce s tělem, aneb jak se náročné životní situace mohou stát nástrojem ke změně úhlu pohledu

Program proběhne ve dvou blocích:

9:00 – 12:00

13:30 – 16:30

Lektorka: Petra Plutnarová

Petra se věnuje jógové terapii, vinjása józe, jin józe, meditaci, somatické práci s tělem a traumatem, a vede specializované workshopy v oblasti pánevního dna, zdravé páteře, obrácených pozic, meditace a další. Za jógou jezdí po světě, studovala v ášramech v Indii, na Bali i na Srí Lance. Je i terapeutkou reiki. Je vášnivou tanečnicí a cestovatelkou. Více o ní se dočtete na www.yoguimuse.com.

Přihlášení a platba

Cena kurzu je 1150 Kč. Rezervace je platná až po přijetí zálohy (ale je možné uhradit rovnou i celý kurz) ve výši 350 Kč na číslo účtu studia 2901132093/2010. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte vaše jméno a název kurzu. Záloha je vratná do 9.10.2019, poté lze pouze převést na jinou osobu, v případě neúčasti vám propadá. V případě úhrady celého kurzovného a stornování rezervace vracíme do 9.10. celou částku, po tomto datu vracíme rozdíl mezi cenou kurzu a zálohou. 

Sdílet událost

bottom of page