top of page

pá 22. 3.

|

Morávka

Meditační víkend s jógou a rituálním kakaem na Morávce

Srdečně vás zveme na víkendový pobyt s jógou ve SNU na Morávce s Monikou, Janou a Filipem

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Meditační víkend s jógou a rituálním kakaem na Morávce
Meditační víkend s jógou a rituálním kakaem na Morávce

Čas a místo

22. 3. 2024 16:00 – 24. 3. 2024 14:00

Morávka, 739 04 Morávka-Pražmo, Česko

O události

Srdečně vás zveme na víkendový pobyt na Morávce s Monikou, Janou a Filipem. 

Potkáme se v krásném, novém prostoru SEN na Morávce, který nás inspiroval k mottu víkendu "Od snu nás dělí myšlenka". Březen je symbolem změny a jak říká Filip, každý máme v sobě všechny nástroje k tomu, abychom se posunuli tam, kam nás "sen" nebo také srdce směřuje. 

Záměrem je intenzivní jógová praxe v dynamickém stylu Prana Vinyasa jógy (dopoledne) doplněná o techniky jógové terapie a praxe Jin jógy (večer). Najít v sobě sílu a umět ji zjemnit. Druhý večer nás po večeři čeká intuitivní tanec a kakaový ceremoniál, sdílení. 

Součástí pobytu bude vegetariánská  polopenze - ráno teplá kaše a večer výživná polévka a pochutiny. 

Setkáme se na místě v pátek v odpoledních hodinách, mezi 15:00 a 17:00, následuje společná průvodní meditace, Jin praxe, večeře. Odjezd je naplánován v neděli odpoledne, po obědě. 

Je možné využít spolujízdu a přibližně 14 dní před pobytem, kdy budu posílat hromadný email, se můžete propojit a jet společně auty. 

Cena pobytu - 3.800 Kč, kapacita omezená na 10 míst (obsahuje ubytování na 2 noci, program (3 lekce jógy, kakaový rituál a sdílení, vedené meditace) polo penzi. V ceně není doprava. 

Rezervaci místa potvrďte uhrazením zálohy 1.100 Kč buďto hotově ve Studiu YoGaia nebo na číslo účtu 2901132093/2010, záloha je vratná do 20.2., po tomto datu jde pouze převést na jinou osobu. Zbytek částky, 2.700 Kč, doplatíte na místě po příjezdu..

Dotazy a přihlášení můžete směřovat na email studioyogaia@gmail.com

Sdílet událost

bottom of page