top of page

čt 14. 11.

|

YoGaia

Kurz Baby masáže - naplněn

Kurz je rozdělen na dvě samostatné lekce a povede ho Daniela Ballová

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Kurz Baby masáže - naplněn
Kurz Baby masáže - naplněn

Čas a místo

14. 11. 2019 9:00

YoGaia, Hlavní tř. 260/1, Město, 736 01 Havířov, Česko

O události

Kurz je určen rodičům a pečujícím osobám o miminka, batolátka a malé děti. Pod vedením školené lektorky se naučíte techniku jemné celotělové masáže vhodné již pro novorozené miminko. Masírovat pak můžete své dítě neomezeně dlouho, až do věku, dokud o masáž jeví zájem.

Dotek je silným a důležitým projevem vzájemné komunikace. Přenáší pocity, je srozumitelný, očekávaný. Především miminko ho potřebuje cítit, aby se ujistilo, že jste mu nablízku a že ho máte rádi. Jemná masáž napomáhá zintenzivnit vzájemné prožívání všeho dění mezi Vámi. Prostřednictvím správně vedených doteků můžete Vaše děťátko uvolnit, zklidnit jeho napětí nebo případnou bolest, ulevit mu od koliky, zkvalitnit spánek a mnoho dalšího. 

Kurz probíhá v čistém a pro děti bezpečném prostředí našeho centra. Obsahuje 2 lekce po 90 minutách. Průběh lekcí je přizpůsoben aktuální kondici děťátek (kojení, přestávky, tišení apod.). Masírujeme s využitím kvalitních přírodních olejů a bylinných esencí. S sebou budete potřebovat nepromokavou podložku pod děťátko (nejlépe jednorázovou), bavlněnou plenu pod děťátko, náhradní plenu 2x, vlhčené ubrousky, velmi pohodlné oblečení pro sebe. 

Kurz proběhne 14.11. a 18.11. od 9 do 11 hodin.

Cena kurzu: 650 Kč Kurzovné zahrnuje: teoretické znalosti nutné k masáži, nácvik celotělové masáže vhodné pro každého, manuál v tištěné podobě, masážní a bylinné oleje během lekcí, čajové občerstvení. Získáte základní přehled o využití aromaterapie v domácím prostředí a možnost vyměnit si zkušenosti a rady s dalšími rodiči.   Po přihlášení dostanete e-mail s instrukcemi k uhrazení zálohy. 

Kurz vede Bc. Daniela Ballová, Dis., o které se můžete více dozvědět v následujícím odkazu:

 http://www.mojebabycare.cz/o%20nas%20daniela.html 

Sdílet událost

bottom of page