top of page

so 16. 5.

|

Yogaia

Kraniosakrální osteopatie

Víkendový kurz

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Kraniosakrální osteopatie
Kraniosakrální osteopatie

Čas a místo

16. 5. 2020 9:00 – 17. 5. 2020 16:00

Yogaia, Na Nábřeží 1459/8A, Město, Havířov, Česko

O události

Co je to Kraniosakrální osteopatie? Jedná se o jemnou terapii, díky které se osvobodí a uvolní vaše životní síla a nastartuje se samoléčení vašeho těla. Cílem workshopu je naučit se základní techniku ošetření, kterou můžete předávat dál rodině i známým.  Kraniosakrální osteopatie pomáhá odstranit či zmírnit migrény, problémy pohybového aparátu, alergie, poruchy centrálního nervového systému, premenstruační syndrom a poruchy menstruace, neplodnost, výkyvy emocí, deprese, autismus apod.  Jedná se o úvodní workshop k dalšímu kurzu.  Pro koho je workshop vhodný? Tento workshop je vhodný pro každého, kdo se chce naučit léčit sám sebe a zároveň pomoci i ostatním.  Co si vzít s sebou? S sebou si vezměte pohodlné oblečení, přezůvky, polštářek, prostěradlo (terapie se provádí na lehátkách), deku, psací potřeby, papír, svačinku a dobrou náladu :-D Pro zájemce: Pokud budete mít zájem vyzkoušet si během kurzu i Automatickou kresbu - vezměte si pastelky.  

Lektoři: Bc. Lenka Procházková - Kraniosakrální osteopatií se zabývá od roku 2014, kdy si udělala roční výcvik a následně roční asistenci u Radka Neškrabala. Také absolvovala výcvik Kraniosakrální Biodynamiky u Abhy Sajwel. Mimo jiné se věnuje výkladu karet, numerologii, regresní terapii či masážím.  Kristýna Červenková - Kraniosakrální osteopatii se začala věnovat v roce 2017, kdy nastoupila na roční výcvik. Kromě Kraniosakrální osteopatie se zabývá také Čakra jógou či Automatickou kresbou. Jejím plánem do budoucna je udělat si kurz lektora jógy a propojit obě tyto cesty. 

Sobota: od 09:00 do 18:00 (pauza na oběd a drobné přestávky dle domluvy) 

Neděle: od 9:00 do 16:00 

Cena kurzu: 2500 Kč

Rezervace kurzu je platná po obdržení zálohy 30% (750 Kč) na číslo účtu Studia YoGaia - 2901132093/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte KRANIO_JMÉNO_PŘÍJMENÍ.  Zbytek částky pak doplatíte v hotovosti na kurzu. 

Sdílet událost

bottom of page