top of page

pá 24. 9.

|

Velké Karlovice

Jóga víkend ve Velkých Karlovicích s Monikou - OBSAZENO

Srdečně vás zveme na víkendový pobyt s jógou, meditací a zdravým jídlem na Valašsku v podhůří Beskyd

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Jóga víkend ve Velkých Karlovicích s Monikou - OBSAZENO
Jóga víkend ve Velkých Karlovicích s Monikou - OBSAZENO

Čas a místo

24. 9. 2021 17:00 – 26. 9. 2021 14:00

Velké Karlovice, 756 06 Velké Karlovice, Česko

O události

Srdečně vás zveme na víkendový pobyt s jógou, meditací a zdravým jídlem na Valašsku v podhůří Beskyd, ve Velkých Karlovicích. Lekce jógy povede Monika Žídková.

Záměrem je intenzivní jógová praxe, v ranních hodinách solární, dynamická - tu zahájíme meditací a večerní praxe bude lunární - jinová, zakončená relaxací. Cílem je strávit čas v divoké a klidné přírodě, odpočinout si, zastavit se. A v neposlední řadě také setkat se a pobýt spolu. 

Vegetariánské jídlo nám bude přímo na místě připravovat Andrea Steblová a o další příjemnou část víkendu, masáž, se postará dlouholetá masérka Ivana Hrouzková. 

Ubytováni budeme v krásné rouběné chalupě, kde jsou samostatné pokoje pro 2-3 lidi. Fotogalerii a informaci o ubytování najdete na těchto stránkách: https://www.adamiky.cz/fotogalerie/

Setkáme se na místě v pátek v odpoledních hodinách mezi 5-6 hodinou, následuje večeře, společná jemná praxe. Odjezd je naplánován v neděli odpoledne, po obědě.

Co se dopravy týče, je možné se navzájem domluvit a jet společně auty (domluva cca 14 dní před odjezdem, ale klidně i dříve). Dá se ale jet také vlakem.

Cena pobytu - 3300 Kč (obsahuje pronájem prostoru, 2 noci, lekce jógy a workshopy, masáž, plnou penzi - bez dopravy) Kapacita míst je omezená, doporučujeme rezervovat si místo s předstihem. 

Po rezervaci místa Vám vystavíme zálohovou fakturu na částku 1500 Kč, kterou je nutné uhradit do 7 dnů pro potvrzení rezervace. Záloha je vratná do 1.9.2021, po tomto datu jde pouze převést na jinou osobu. Zbytek částky, 1800 Kč doplatíte na místě po příjezdu. 

Dotazy a přihlášení můžete směřovat na email studioyogaia@gmail.com

Program


  • 30 minut

    Příjezd, ubytování


  • 30 minut

    Večeře

Další položky 10

Sdílet událost

bottom of page