top of page

pá 25. 6.

|

Bělá nad Svitavou

Jóga víkend v Bělé nad Svitavou s Monikou

Srdečně vás zveme na víkendový pobyt s jógou v retreatovém centru Bělé nad Svitavou kousek za Brnem, směrem na Svitavy, s Monikou Žídkovou. Centrum je vybudováno za účelem pořádání workshopů a kurzů jógy a ajurvédy.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Jóga víkend v Bělé nad Svitavou s Monikou
Jóga víkend v Bělé nad Svitavou s Monikou

Čas a místo

25. 6. 2021 17:00 – 27. 6. 2021 15:00

Bělá nad Svitavou, 569 05 Bělá nad Svitavou, Česko

O události

Srdečně vás zveme na víkendový pobyt s jógou v retreatovém centru Bělé nad Svitavou kousek za Brnem, směrem na Svitavy, s Monikou Žídkovou.

Jedná se o krásné zrekonstruované stavení Katky Rojkové, učitelky Ashtanga jógy, kterou znám z doby mého působení v brněnském studiu Yoga Lokah.

Na rozsáhlé zahradě je také jurta, kde je možné praktikovat v případě hezkého počasí nebo klidně i přespat, pokud noc dovolí.

Záměrem je intenzivní jógová praxe, v ranních hodinách solární, dynamická - tu zahájíme meditací a večerní praxe bude lunární - jinová, zakončená relaxací. Co se teorie týče, podíváme se hlouběji do významu a účinků Yin jógy a na základy aromaterapie - každý si namíchá svůj olej, uděláme si voňavý rituál a krátkou masáž. Druhý večer nás po praxi a večeři čeká posezení v jurtě. Cílem je strávit čas v divoké a klidné přírodě, odpočinout si, zastavit se. A v neposlední řadě také setkat se a pobýt spolu.

Co se stravy týče, budeme se mít lépe, než v pětihvězdičkovém hotelu. Starat se o nás bude Katka Rojková a případně Světlana Synáková (na facebooku jako Good Karma Catering), která nám připraví veganské pokrmy, od snídaně až po večeři.

Fotky jídel i ubytování můžete najít zde: http://www.katkarojkova.cz/retreat/

Cvičit budeme buďto v Shale, místnosti pro praktikování jógy nebo venku v jurtě, podle počasí. Spát budeme v podkroví na matracích, které jsou k dispozici, stejně jako povlečení, polštáře a tenké deky, i když doporučuji si s sebou přibalit raději i spacák. Nahoře v patře je k dispozici také malá kuchyňka a dvě samostatné koupelny a WC.

Setkáme se na místě v pátek v odpoledních hodinách mezi 4-6 hodinou, následuje večeře, společná Yinová praxe. Odjezd je naplánován v neděli odpoledne, po obědě.

Možnosti dopravy jsou vypsány na stránkách Katky Rojkové (odkaz výše) dole. Je možné se navzájem domluvit a jet společně auty (domluva cca 14 dní před odjezdem, ale klidně i dříve). Dá se ale jet také vlakem.

Cena pobytu - 2500 Kč, kapacita omezená (obsahuje pronájem prostoru, 2 noci, lekce jógy a workshopy, plnou penzi - bez dopravy) Kapacita míst je omezená.

Rezervaci místa potvrďte uhrazením zálohy 1000 Kč buďto hotově ve Studiu YoGaia nebo na účet studia (yogaia.cz/kontakty), záloha je vratná do 12.6., po tomto datu jde pouze převést na jinou osobu. Zbytek částky, 1500, doplatíte na místě po příjezdu.

Dotazy a přihlášení můžete směřovat na email studioyogaia@gmail.com

Sdílet událost

bottom of page