top of page

pá 09. 12.

|

Valašská Senice

Jóga víkend na Antariku "SLUNOVRAT"

Srdečně vás zveme na víkendový pobyt s jógou, meditací a zdravým jídlem na Valašsku. Těší se na vás lektorky Monika Žídková, Katka Stasiková a Iva Hrouzková.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Jóga víkend na Antariku "SLUNOVRAT"
Jóga víkend na Antariku "SLUNOVRAT"

Čas a místo

09. 12. 2022 17:00 SEČ – 11. 12. 2022 13:00 SEČ

Valašská Senice, Valašská Senice 1, 756 14 Valašská Senice, Česko

O události

Srdečně vás zveme na víkendový pobyt s jógou, meditací a zdravým jídlem na Valašsku, na horské chatě Antarik. Lekce jógy povedou lektorky jógy Monika Žídková, Katka Stasiková a Iva Hrouzková.

V magickém období přicházejícího Slunovratu se potkáme u jógové praxe, pokaždé trochu jiné, ale přitom se společným záměrem - ztišit se před novým cyklem, rokem, odpočinout si, zregenerovat tělo a vstoupit do nového období s lehkostí tělesnou i duševní a radostí. K tomu nám pomůže praxe ásan (Yin jóga, Hatha jóga, Iyengar jóga, jógová terapie), mantra, aromaterapie a společný hojivý kruh.

Na chatě je výborná vegetariánská kuchyně a bude o nás hezky postaráno od snídaně až po večeři.

Ubytováni budeme přímo v rekreačním objektu, kde jsou samostatné pokoje pro 2-3 lidi s vlastním sociálním zařízením pro každý pokoj zvlášť. Fotogalerii a informaci o ubytování najdete na těchto stránkách: 

http://www.antarik.cz/

Setkáme se na místě v pátek v odpoledních hodinách mezi 5-6 hodinou, následuje večeře, společná jemná praxe. Odjezd je naplánován v neděli odpoledne, po obědě.

Co se dopravy týče, je možné se navzájem domluvit a jet společně auty (domluva cca 14 dní před odjezdem, ale klidně i dříve). Dá se ale jet také vlakem.

Cena pobytu - 3900 Kč (obsahuje ubytování na 2 noci, lekce jógy a workshopy, plnou penzi a pronájem velkého sálu - bez dopravy) Kapacita míst je omezená, doporučujeme rezervovat si místo s předstihem. Je možné si za příplatek domluvit také masáž nebo saunu. 

Po rezervaci místa Vám vystavíme zálohovou fakturu na částku 1500 Kč, kterou je nutné uhradit do 7 dnů pro potvrzení rezervace. Záloha je vratná do 20.11.2022, po tomto datu jde pouze převést na jinou osobu. Zbytek částky, 2400 Kč doplatíte na místě po příjezdu. 

Dotazy a přihlášení můžete směřovat na email studioyogaia@gmail.com

Program


  • 30 minut

    Příjezd, ubytování


  • 30 minut

    Večeře

Další položky 9

Sdílet událost

bottom of page