top of page

pá 26. 11.

|

Valašská Senice

Jóga víkend na Antariku s Monikou OBSAZENO

Srdečně vás zveme na víkendový pobyt s jógou, meditací a zdravým jídlem na Valašsku

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Jóga víkend na Antariku s Monikou OBSAZENO
Jóga víkend na Antariku s Monikou OBSAZENO

Čas a místo

26. 11. 2021 17:00 SEČ – 28. 11. 2021 14:00 SEČ

Valašská Senice, Valašská Senice 1, 756 14 Valašská Senice, Česko

O události

Srdečně vás zveme na víkendový pobyt s jógou, meditací a zdravým jídlem na Valašsku, na horské chatě Antarik. Lekce jógy povede Monika Žídková.

Záměrem je intenzivní jógová praxe, v ranních hodinách solární, dynamická - tu zahájíme meditací a večerní praxe bude lunární - jinová, zakončená relaxací. Cílem je strávit čas v divoké a klidné přírodě, odpočinout si, zastavit se. A v neposlední řadě také setkat se a pobýt spolu. 

Na chatě je výborná vegetariánská kuchyně a bude o nás hezky postaráno od snídaně až po večeři.

Ubytováni budeme přímo v rekreačním objektu, kde jsou samostatné pokoje pro 2-3 lidi s vlastním sociálním zařízením pro každý pokoj zvlášť. Fotogalerii a informaci o ubytování najdete na těchto stránkách: 

http://www.antarik.cz/

Setkáme se na místě v pátek v odpoledních hodinách mezi 5-6 hodinou, následuje večeře, společná jemná praxe. Odjezd je naplánován v neděli odpoledne, po obědě.

Co se dopravy týče, je možné se navzájem domluvit a jet společně auty (domluva cca 14 dní před odjezdem, ale klidně i dříve). Dá se ale jet také vlakem.

Cena pobytu - 3300 Kč (obsahuje ubytování na 2 noci, lekce jógy a workshopy, plnou penzi a pronájem velkého sálu - bez dopravy) Kapacita míst je omezená, doporučujeme rezervovat si místo s předstihem. 

Po rezervaci místa Vám vystavíme zálohovou fakturu na částku 1500 Kč, kterou je nutné uhradit do 7 dnů pro potvrzení rezervace. Záloha je vratná do 1.11.2021, po tomto datu jde pouze převést na jinou osobu. Zbytek částky, 1800 Kč doplatíte na místě po příjezdu. 

Dotazy a přihlášení můžete směřovat na email studioyogaia@gmail.com

Program


  • 30 minut

    Příjezd, ubytování


  • 30 minut

    Večeře

Další položky 10

Sdílet událost

bottom of page