top of page

pá 12. 6.

|

Bělá nad Svitavou

Jin&Jang víkend v Bělé nad Svitavou s Monikou

Srdečně vás zveme na víkendový pobyt s jógou v retreatovém centru Bělé nad Svitavou kousek za Brnem, směrem na Svitavy s Monikou Žídkovou. Centrum je vybudováno za účelem pořádání workshopů a kurzů jógy a ajurvédy.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Jin&Jang víkend v Bělé nad Svitavou s Monikou
Jin&Jang víkend v Bělé nad Svitavou s Monikou

Čas a místo

12. 6. 2020 19:00 – 14. 6. 2020 14:00

Bělá nad Svitavou, 569 05 Bělá nad Svitavou, Česko

O události

Srdečně vás zveme na víkendový pobyt s jógou v retreatovém centru Bělé nad Svitavou kousek za Brnem, směrem na Svitavy s Monikou Žídkovou.  

Jedná se o krásné zrekonstruované stavení Katky Rojkové, učitelky Ashtanga jógy, kterou znám z doby mého působení v brněnském studiu Yoga Lokah.  

Na rozsáhlé zahradě je také jurta, kde je možné praktikovat v případě hezkého počasí nebo klidně i přespat, pokud noc dovolí.  

Záměrem je intenzivní jógová praxe, v ranních hodinách se zaměříme kromě praxe koncentrace a meditace na dynamické provedení ásán, především ve stoji, ale i na spinální cviky (v případě zájmu můžeme poprosit o vedení jedné z lekcí Katku Rojkovou). V odpoledních hodinách nás čeká praxe Yin jógy. Co se teorie týče, podíváme se hlouběji do významu a účinků Yin jógy. Druhý večer nás po praxi a večeři čeká posezení v jurtě. Druhým záměrem je strávit čas v divoké a klidné přírodě, odpočinout si, vyvážit Jin a Jang a také sběr a společné poznávání divoce rostoucích bylin během procházky v okolí, na což se moc těším! Třetí záměr je setkat se a pobýt spolu, poznat se :)  

Co se stravy týče, budeme se mít lépe, než v pětihvězdičkovém hotelu. Starat se o nás totiž kromě Katky bude Světlana Synáková (na facebooku jako Good Karma Catering) , která nám připraví veganské pokrmy, od snídaně až po večeři.  

Fotky jídel i ubytování můžete najít zde: http://www.katkarojkova.cz/retreat/ 

Cvičit budeme buďto v Shale, místnosti pro praktikování jógy nebo venku v jurtě, podle počasí. Spát budeme v podkroví na matracích, které jsou k dispozici, stejně jako povlečení, polštáře a tenké deky, i když doporučuji si s sebou přibalit raději i spacák. Nahoře v patře je k dispozici také malá kuchyňka a dvě samostatné koupelny a WC.  

Setkáme se na místě v pátek v odpoledních hodinách mezi 4-6 hodinou, následuje večeře, společná Yinová praxe. Odjezd je naplánován v neděli odpoledne, po obědě.  

Možnosti dopravy jsou vypsány na stránkách Katky Rojkové (odkaz výše) dole. Je možné se navzájem domluvit a jet společně auty (domluva cca 14 dní před odjezdem, ale klidně i dříve). Dá se ale jet také vlakem.  

Cena pobytu - 2700 Kč, kapacita omezená (obsahuje pronájem prostoru, spaní, plnou penzi - bez dopravy) Kapacita míst je omezená. 

Rezervaci místa potvrďte uhrazením zálohy 1000 Kč buďto hotově ve Studiu YoGaia nebo na účet studia (yogaia.cz/kontakty), záloha je vratná do 12.5., po tomto datu jde pouze převést na jinou osobu.  Zbytek částky, 1700, doplatíte na místě po příjezdu.  

Dotazy a přihlášení můžete směřovat na email studioyogaia@gmail.com

Sdílet událost

bottom of page