top of page

so 06. 11.

|

Havířov

Duševní zdraví pohledem Jógové terapie

Po delší době k nám přijede lektorka jógy a jógové terapie Petra Plutnarová. Duševní zdraví je první ze dvou workshopů, které u nás první listopadový víkend povede.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Duševní zdraví pohledem Jógové terapie
Duševní zdraví pohledem Jógové terapie

Čas a místo

06. 11. 2021 9:30 – 13:00 SEČ

Havířov, Na Nábřeží 1459/8A, Město, 736 01 Havířov, Česko

O události

Spojení těla a duše je fascinující. Naše tělo reaguje na vše, co prožíváme. Všechny zážitky, prožitky a zkušenosti se ukládají do našich tkání v těle. Z toho pohledu je důležité, jaký si neseme životní příběh, jakým situacím se vystavujeme, jaká je odolnost naší nervové soustavy, a čím se obklopujeme, jaké myšlenky si umožňujeme. Naše emoce a prožitky se ukládají tak hluboko, že naše mysl o nich často nemá ponětí a tak zcela je uvolnit přes mysl není možné. Nahromaděné napětí je ale možné uvolnit skrze hlubokou a niternou praxi práci s tělem. Na workshopu prozkoumáme komplex duševního zdraví z pohledu jógové terapie a ajurvédy.

Program:

- Co je to stres, jaké jsou nejčastější stresory

- Faktory ovlivňující naši duševní kondici

- Rovnováha pěti elementů

- Role aktivity a relaxace v prevenci duševního zdraví

- Prevence a odbourávání stresu a napětí – praktické nástroje pro udržení duševního zdraví - Jógový spánek – joga nidra (praxe)

S sebou: pohodlné oblečení, psací potřeby, v případě zvýšených hygienických opatření ve studiu i vlastní podložku a deku.

Cena a platba: 690 Kč

Po registraci zde na stránkách je potřeba uhradit vstupné ve výši 690 Kč na číslo účtu studia YoGaia: 2901132093/2010, do poznámky prosím uveďte zprávu ve tvaru Dusevni Zdravi_Jméno a příjmení. Vstupné je vratné do 20.10., po tomto datu jde pouze převést na jinou osobu. V případě uzavření studia kvůli epidemiologické situaci vracíme vstupné v plné výši. 

Sdílet událost

bottom of page