top of page

so 30. 11.

|

YoGaia

Den pro mámy a dcery s Lucií Harnošovou

Vhodné pro mámy a dcery od 8 do 15 let

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Den pro mámy a dcery s Lucií Harnošovou
Den pro mámy a dcery s Lucií Harnošovou

Čas a místo

30. 11. 2019 10:00 – 16:00

YoGaia, Hlavní tř. 260/1, Město, 736 01 Havířov, Česko

O události

Lucie Harnošová o sobě říká: Jsem vděčná maminka dvou dospívajících dcer a spokojená manželka a partnerka. Ráda objevuji nová témata, zkoumám, zkouším a hraji si. Inspiruje mě dětská spontánnost a otevřenost. Miluji dobrodružství, svobodu, dobrou kávu, saunování, kytovce a léčivé ženské sdílení. Jsem tvůrkyní projektu Alchymie ženy, pořádám pobyty pro mámy a dcery, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život. 

Více o ní a o tématu Mámy a dcery najdete zde:

https://alchymiezeny.cz/denik-mamy-a-dcery/

 

Lucka říká: Vnímám, že všechny ženy na své cestě potřebují sdílení s dalšími ženami v kruhu. A že je čas, abychom do takových kruhů přizvaly i naše dcery. Pozveme je do bezpečného prostoru, kde jim my mámy budeme plně k dispozici a kde se mohou dívky inspirovat od dalších dospívajících dívek i žen. Budeme se masírovat, tančit, tvořit, malovat hennou, povídat si a vzájemně se inspirovat. Sytit si laskavostí, něhou a ženskou energií každou naši buňku. A budeme si také zajímavou a hravou formou povídat o darech menstruace, ženské cykličnosti a našem těle.  Dopřejte si jedinečný zážitek, který vás posune blíže k sobě.  

Co potřebujete vzít s sebou: svačinku a oběd, který zahrneme do programu, mějte ho tedy prosím připravený. Pohodlné oblečení, jeden šátek, ideálně v červené, růžové či fialové barvě a předmět na společný oltářek, který pro vás dvě znamená váš mámo-dcerovský vztah /kamínek, sošku, šperk, fotku apod/.

Na místě bude připravená voda a čaj, za poplatek pak i káva a něco sladkého.

Cena za setkání: 1200 Kč (vstup pro mámu i dceru)

Nutné potvrzení rezervace uhrazením 20% zálohy (vratná do 30.10.2019) na účet studia YoGaia  2901132093/2010, do poznámky k platbě uveďte "Den pro mámy a dcery_JMÉNO" Při přihlášení a neuhrazení zálohy do 10 dnů rezervaci rušíme.  Zbytek částky se doplácí v hotovosti na místě v den konání akce.  

Počet míst omezen. Přihlašujte prosím vždy jen jednu osobu za pár. 

Sdílet událost

bottom of page