top of page

EVA DERYCHOVÁ

„Jóga je cesta“,  jak kdysi dávno řekla má milovaná Drahuška Tomášová, ta která mě k józe přivedla, inspirovala a učinila jógu mou životní společnicí. Jóga pro mne znamená nejen cestu, ale i  nalezení a přijetí a sama sebe, poznání a posouvání limitů v sobě i ve světě který mě obklopuje. 

Začínala jsem hathajógou, později jsem přešla k powerjóze, protože to byla právě plynulost a dynamičnost cvičení, která mě uchvátila a přinesla nový vhled na jógu jako takovou. Absolvovala jsem tedy lektorský kurz powerjogy v Praze pod vedením Vaška Krejčíka.

Jako fyzioterapeutka se snažím do svých lekcí vkládat svůj pohled na důraz na správné dýchání, držení těla a provedení samotných ásán. Snažím se přizpůsobovat jednotlivé ásány tak, aby byly proveditelné pro všechny, neubližovat. Přeji si dělat jógu přístupnou, jednoduchou, nechci se na svých lekcích předvádět, nechci upřednosťnovat své ego a to stejné nevyžaduji po svých svěřencích.

Mým přáním je, aby lidé z mých lekcí odcházeli spokojení, s pocitem,že pro sebe udělali něco dobrého a že každý je jedinečný a dokonalý právě takový, jaký je. Snažím se lidem ukázat, že je důležité mít rád sám sebe, poslouchat své nitro, naučit se vnímat své tělo a prožívat čistou radost z pohybu. Snažím se lidem dokázat, že jóga v jakékoliv formě, je opravdu pro každého.

DSCF7749.JPG
DSCF7755.JPG
DSCF7774.JPG
bottom of page