top of page

TEREZA LISchKOVÁ

„Jsme přesně tam, kde máme být a vše se děje tak, jak má.“

 

Ahoj, jsem Tereza. Máma báječného rošťáka Matěje. Trojnásobná teta. Dětská doktorka. A neskonale vděčná za všechno, co se v mém životě odehrálo.

 

S jogou jsem se zkamarádila při studiu, kdy jsem potřebovala energii, klid a litry zeleného čaje už nefungovaly. No a od té doby spolu táhneme za jeden provaz. Někdy nám to šlo líp, někdy míň. Znáte to.

 

Čím jsem starší, tedy myslím, životem zkušenější, tím víc vím, jak moc je důležité najít si v dnešní době chvilku pro sebe. Třeba si jen vypít lahodný zelený čaj, zavřít na chvilku oči, zacvičit jogu a jen být.

 

Já si tento okamžik užívám, když rozbalím jogamatku a začnu cvičit. O to více si užívám, když s každým mým nádechem sleduji, jak lze mou praxi jógy prohloubit a zklidnit mysl. A když to stejné objevuji během životní praxe, ať už doma, v obchodě nebo za volantem, má pokora k józe je o to větší.

 

Moc bych si přála, abyste během praxe jógy našli tu svoji chvilku sami pro sebe, abyste pocítili vděčnost za to, že jste tady a teď a máte vše, co přesně potřebujete (i když to tak někdy nevypadá).

20190829_212119-1.jpg
bottom of page